OFERTA HURTOWA

Zapraszamy do współpracy sklepy stacjonarne, sklepy rehabilitacyjno-medyczne i sklepy z artykułami i meblami dla dzieci.

PROJEKTANCI WNĘTRZ

Chętnie podejmiemy współpracę z projektantami i architekatami wnętrz. Jeśli nasze produkty znalazłyby odzwierciedlenie i częste zastosowanie w Państwa projektach, prosimy o informację z zapytaniem na biuro@drabinki.pl
Gwarantujemy bardzo dobry i szybki kontakt z nami, opisy i zdjęcia produktów, profesjonalne doradztwo w zakresie naszych produktów i ich ewentualnych modyfikacji.

BLOGERZY

Jeśli prowadzą Państwo interesujący profil w mediach społecznościowych, o tematyce bliskiej naszej ofercie produktów i chcieliby Państwo nasz produkt tam zaprezentować, zareklamować, szczegółowo opisać, wykonać jego recenzję, zapraszamy do współpracy i prosimy o kontakt na biuro@drabinki.pl

GABINETY FIZJOTERAPII, REHABILITACJI

Zapraszamy do współpracy gabinety i sale rehabilitacyjne. W zamian za nagrania propozycji ćwiczeń z użyciem naszych produktów, chętnie udzielimy rabatu na zakupy!

SHOWROOM

W dużych miastach Polski poszukujemy miejsc, w których nasze drabinki gimnastyczne mogłyby przynosić korzyść, a jednocześnie gdzie zainteresowani obejrzeniem drabinek na żywo, mieliby mozliwość bezproblemowo trafić. Wszelkiego rodzaju kawiarnie dla dzieci, showroomy projektantów wnętrz, ekspozycje, biura cooworkingowe, itd.